POWRÓT DO SIEBIE

projekt został zrealizowany 11-13.09.2015 r .

“POWRÓT DO SIEBIE”

 warsztat psychoterapeutyczno – rozwojowy

*Czy zdarza Ci się robić coś wbrew sobie?      

*Czy masz trudności w podejmowaniu decyzji? 

*Czy często zdajesz sobie sprawę, że odkładasz zadania na później (prokrastynacja)?   

*Czy czasem żałujesz, że czegoś nie zrobiłeś?     

 *Czy zdarza Ci się wycofywać i nie zaznaczać swojej obecności wśród ludzi?      

*Czy zdarza Ci się uciekać od wyzwań?

*Czy myśląc o przyszłości zakładasz czarne scenariusze?

 

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań oznacza to, że są sytuacje, w których jesteś daleko od siebie,  jakbyś przestawał być sobą. Dzieje się tak, ponieważ prawdopodobnie kiedyś przeżyłeś coś trudnego, co pozostawiło ślad. Sprawia, że oddalasz się od siebie, zwłaszcza wtedy, gdy stajesz w sytuacji problemowej. Siedzisz albo w przyszłości, albo w przeszłości, albo w marzeniach, albo w obowiązkach – spędzasz czas w matrixie swoich myśli, zamiast w rzeczywistości, która jest tu i teraz. Zazwyczaj te trudne doświadczenia można sprowadzić do doświadczenia utraty: kogoś bliskiego, czegoś ważnego, samego siebie, swojego dzieciństwa, swoich marzeń i szans, niewystarczająco lub nieodpowiednio zaspokojonych potrzeb.

Warsztat „POWRÓT DO SIEBIE” ma na celu umożliwić wszystkim uczestnikom zbliżenie się do siebie samych, czyli osiągnięcie spokoju, harmonii i komfortu w byciu sobą. Aby ten cel osiągnąć, zajmiemy się w pierwszej kolejności domykaniem i leczeniem śladów bolesnych utrat, a następnie zanurzymy się w pełni doświadczania siebie.

Bardzo intensywna praca własna w grupie pod okiem ©Teamu Psychoterapia Bilateralna, łącząca psychoterapię, muzykoterapię i jogę odbędzie się w tym roku w Wiatrakowie k.Kazimierza Dolnego n. Wisłą w terminie 11-13.09.2015.

Na nasze doświadczenia zawsze wybieramy miejsca przepełnione dobrą energią i harmonią. W tym roku warsztat odbędzie się w Wiatrakowie. Wiatrakowo,  to siedlisko o ponad stuletniej tradycji. Położone jest w pobliżu jednego z najpiękniejszych miejsc w Polsce – Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Oferuje gościnę ludziom ceniącym sobie spokój, ciszę, naturalność i domową atmosferę. Siedlisko składa się ze starego drewnianego domu z werandą, nowego – równie uroczego, bardzo komfortowego z dużym kamiennym tarasem. Przy domach – stara stodoła, drewutnia, warsztat wikliniarski. W sąsiedztwie zabudowań znajduje się także ogród, rozległy orzechowy sad, stuletnie rozłożyste modrzewie. A wszystko z trzech stron otoczone wąwozami i lasem.

Daj sobie chwilę na to aby zatrzymać się, przypomnieć sobie moment, w którym jesteś blisko siebie. Jest takie MIEJSCE, są tacy LUDZIE, wśród których mozesz dać sobie przestrzeń do tego, aby zatopić się w doświadczaniu siebie. Być całkowicie sobą, powrócić do SIEBIE…

 

 

 

powrót do siebie ulotka bp format www