przedWIOSENNA REGENERACJA

√ projekt został zrealizowany 13.2.2015 r

  Tym razem zapraszamy Cię w podróż odradzającą Twoje wnętrze i odnawiającą dostęp do zasobów.

                Koniec zimy i przedwiośnie to czas podstępny. Nasza racjonalna część mózgu wie i trwa w przeświadczeniu, że dzień się wydłuża i za chwilę będzie wiosna. Część intuicyjna oraz cały organizm mówi coś zupełnie innego: po zimie jesteśmy zmęczeni brakiem dostępu do światła, brakuje nam witamin i serotoniny, organizm zachowuje się jak wygłodzone zwierzę. Obniża się nasz nastrój i czujemy wielką potrzebęodnowienia zasobów i sił witalnych.

                Dlatego zapraszamy Cię w podróż, która skontaktuje Cię z podstawowymi żywiołami. Spowoduje jednocześnie, że poczujesz kontakt ze sobą, swoimi zasobami i energią, która znajduje się w Tobie. Dzięki połączeniu pracy na poziomie ciała oraz transowej i oddechowej zrobisz to w pełnej harmonii ze sobą i swoim wnętrzem.

                Zaczniemy od eksploracji i odkrywania naszych zasobów, porządkując i uzupełniając wiedzę praktyczną w naszej lewej półkuli mózgu. Następnie rozpoczniemy pracę prawopółkulową. Mimo wieczornej pory przywitamy Słońce razem z Paulą, która poprzez kolejne asany pomoże usunąć sztywność mięśni, zrewitalizować ciało i odświeżyć umysł, a przede wszystkim przywrócić odpowiednią korelację między ruchem a prawidłowym oddychaniem. Następnie, prowadzeni przez Martę, zatopimy się w relaksacyjnym transie połączonym z pracą oddechową kontaktującą nas z podstawowymi żywiołami.
Na koniec podzielimy się doświadczeniami, aby zintegrować efekt naszej grupowej pracy.

foto-od-nowa-1024x753