WEEKEND SPA DLA “JA”

PROJEKT ZREALIZOWANY W LISTOPADZIE 2017 r.

WEEKEND SPA DLA “JA”
jak z miłością zadbać o swoje JA

weekend-spa-dla-ja-www

Po długiej przerwie zwracamy się do Was z propozycją nowego warsztatu psychoterapeutycznego. Warsztatu szczególnego, bo koncentrującego się wokół WASZYCH POTRZEB.

Dla wielu z Nas zbiegające się w czasie z okresem pourlopowym lub powakacyjnym, przesilenie jesienne wraz z jego dramatycznie następującymi zjawiskami (wczesny zmierzch, ograniczony dostęp do światłą słonecznego, zmiany pogody, opady deszczu),  to czas wyjątkowo trudny. Wahania nastroju, osłabienie, infekcje, ogólne złe samopoczucie to objawy, które doskonale znamy. Dlatego kluczowym jest, aby ze szczególną troską i pieczołowitością zadbać w tym czasie o SIEBIE!

Celem warsztatu jest wzmocnienie siebie i nawiązanie ze sobą prawdziwego i głębokiego kontaktu po to, aby poczuć się lepiej i pozostać w stanie wewnętrznej harmonii i dobrostanu. Nastąpi to poprzez dotarcie do własnych, prawdziwych potrzeb i odnalezienie sposobów na ich zaspokajanie oraz prawdziwe zadbanie o siebie. Szczegółowe informacje znajdziecie w załączonej ulotce.

W toku warsztatu wykorzystamy wiele metod pracy: od takich, które dobrze znacie, jak transrelaksacjaMatryca Dorosłegometaforainformacje zwrotne; po takie, których jeszcze razem nie eksplorowaliśmy, jak tworzenie i analiza materiałów audiowizualnych.