PODRÓŻ DO SIEBIE – I i II EDYCJA

warsztat został zrealizowany 01.12.2018 r. oraz 23.02.2019 r.

img_7978

Usiądź wygodnie, zamknij oczy i posłuchaj. Wyruszamy na wyprawę Twojego życia. Nie będzie to podróż w dalekie kraje, w głębiny oceanu, ani w kosmos. Nie będzie to podróż w nieznane. Wraz z doświadczonymi przewodniczkami i grupą podobnych Tobie podróżników podążysz w głąb. Zagłębisz się w siebie i dotrzesz do wszystkich zakamarków swojej tożsamości. Niektóre z tych miejsc są Ci dobrze znane i oswojone. Inne będziesz zwiedzać po raz pierwszy. Jeszcze inne znasz, ale od dawna ich nie odwiedzaszNiektóre z nich kochasz, innych nie lubisz i starasz się omijać je szerokim łukiem. Niektórych się boisz, inne Cię zachwycają. Niektórych się wstydzisz, a za innymi tęsknisz… Zapraszamy Cię na wyprawę po Twojej Wewnętrznej Krainie – w bezpiecznej przestrzeni, w bezpiecznym towarzystwie. Po to, żebyś mogła, żebyś mógł, poznać… doświadczyć wszystkich aspektów siebie. Zintegrować poszczególne części w całość, by stać się i móc być jeszcze bardziej sobą. I w końcu: aby pokochać siebie taką, jaką jesteś; takim, jakim jesteś.

WARSZTAT PSYCHOTERAPEUTYCZNO-ROZWOJOWY  „PODRÓŻ DO SIEBIE” to projekt, który inauguruje SZKOŁĘ SZCZĘŚCIA. Jest to przedsięwzięcie długoterminowe, którego ogólnym celem jest uczenie jak być sobą i wieść szczęśliwe życie. Tak po prostu.

Celem warsztatu „PODRÓŻ DO SIEBIE” jest przyjrzenie się i dotknięcie własnej tożsamości. Jest on przeznaczony dla osób, które mają już doświadczenie we własnej psychoterapii, potrzebują rozwijać się i pogłębiać świadomość siebie, potrzebują większej akceptacji siebie i lepszego kontaktu ze sobą.