DECYZJE SZCZĘŚCIA

warsztat został zrealizowany 25.01.2020 r.

img_7978

Droga , Drogi…

…usiądź wygodnie, zamknij oczy i posłuchaj… Być może pamiętasz naszą wspólną podróż do Twojej Wewnętrznej Krainy, a być może nie pamiętasz jej wcale. To zupełnie nieistotne, ponieważ zapraszamy Cię ponownie albo w końcu na nową wspaniałą wyprawę. Naszym celem będzie być może głęboko ukryte, albo może bardzo dostępne miejsce. Być może jest Ci ono dobrze znane, a być może całkiem nieodkryte. Być może je lubisz, a być może trochę się go boisz. A może jest to miejsce, za którym tęsknisz, albo takie, w którym masz jakiś dylemat. Szczególne miejsce w Twojej Tożsamości: POTENCJAŁ – wszystko to, czym bardzo pragniesz być i możesz się tym stać; wszystko to, o czym marzysz i kiedyś tym będziesz, jeśli tak zdecydujesz.

Wraz z doświadczonymi przewodniczkami i grupą podobnych Tobie podróżniczek i podróżników będziesz eksplorować miejsce, w którym mieszka Twój POTENCJAŁ. Zagłębisz się w siebie i dotrzesz do wszystkich zakamarków Twojego POTENCJAŁU po to, aby móc wybrać te jego części, które zdecydujesz się realizować i rozwijać, by wieść spełnione życie. Zapraszamy Cię na wyprawę po Twoim POTENCJALE  – w bezpiecznej przestrzeni, w bezpiecznym towarzystwie. Po to, żebyś mogła, żebyś mógł, poznać… doświadczyć wszystkich jego aspektów. Zintegrować poszczególne jego części  i podjąć DECYZJE SZCZĘŚCIA, by stać się i móc być jeszcze bardziej sobą i w pełni rozwinąć skrzydła.

Marta Karpińska-Krauze, Sylwia Woronowicz

 

WARSZTAT PSYCHOTERAPEUTYCZNO-ROZWOJOWY  „DECYZJE SZCZĘŚCIA” to projekt będący kontynuacją SZKOŁY SZCZĘŚCIA. Jest to przedsięwzięcie długoterminowe, którego ogólnym celem jest uczenie jak być sobą i wieść szczęśliwe życie. Tak po prostu.

 

Celem warsztatu „DECYZJE SZCZĘŚCIA” jest eksploracja własnego POTENCJAŁU i przyjrzenie się temu, jakie decyzje dotyczące Twojego POTENCJAŁU potrzebujesz podjąć, aby lepiej realizować siebie, w pełni być sobą i doświadczyć szczęścia. Jest on przeznaczony dla osób, które mają już doświadczenie we własnej psychoterapii, potrzebują rozwijać się, pogłębiać świadomość siebie i docierać do pełni swoich możliwości.

Współpracujemy ze sobą już ponad 10 lat, przyjaźnimy się. W naszej pracy integrujemy różnorodne podejścia psychoterapeutyczne czerpiąc z ich metod w taki sposób, aby za każdym razem stworzyć optymalne środowisko dla zdrowienia i rozwoju jednostki. Stworzyłyśmy razem wiele nowych technik i metod psychoterapeutycznych i diagnostycznych, które wykorzystujemy w naszej pracy oraz nowatorskie podejście psychoterapeutyczne, które nazwałyśmy Psychoterapia Bilateralna.

 

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Celem warsztatu jest odkrywanie i przyglądanie się części własnej tożsamości zwanej POTENCJAŁEM i różnym jej aspektom po to, aby zyskać większą świadomość swojego potencjału, móc harmonijnie się rozwijać i w pełni realizować siebie. Każda uczestniczka i każdy uczestnik w trakcie tej odkrywczej podróży będzie mieć okazję do głębokiej eksploracji swojego POTENCJAŁU. Przyjrzysz się różnym jego aspektom i podejmiesz kluczowe decyzje dotyczące realizacji Twojego POTENCJAŁU. Może to być odkrywcze, a zarazem intymne i poruszające spotkanie z własnymi możliwościami, talentami i zasobami.

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ?

Podczas warsztatu każda uczestniczka i każdy uczestnik będzie pracować dla siebie i ze sobą. Grupa stanowić będzie bezpieczne tło, źródło energii do pracy, jak również bezpieczne forum dzielenia się doświadczeniem. Jeśli brałaś/brałeś udział w naszych projektach grupowych, doskonale wiesz, jak energetyczna i głęboka jest praca na tle grupy. I właśnie o to nam tutaj chodzi. Ze względu na specyfikę tego warsztatu nie ma przeciwwskazań, by uczestniczyły w nim pary, rodziny, czy osoby które się znają (pod warunkiem, że w relacjach tych nie doświadczają obecnie kryzysu). W trakcie warsztatu cztery razy zanurzymy się w trans hipnotyczny. Wykorzystamy go między innymi do pracy z Matrycą Dorosłego (technika pracy z decyzjami w głębokim kontakcie ze sobą stworzona przez nas). Będziemy również medytować w ruchu i dzielić się doświadczeniem. Każdy i każda z Was wyjdzie z warsztatu z materiałami, które multimedialnie stworzymy w trakcie warsztatu.

JAK ZADBAMY O SIEBIE?

W czasie długiej przerwy obiadowej, podamy zdrowe dania na ciepło domowej roboty. W czasie wszystkich przerw będą dostępne: woda, kawa, herbata oraz drobne przekąski (owoce, warzywa, pieczywo i pasty do pieczywa). Sala do pracy jest wyposażona w wygodne materace do siedzenia i leżenia, poduszki i koce. Ośrodek jest dobrze ogrzewany – na pewno nikt nie zmarznie. Wszystkie powyższe udogodnienia są w cenie warsztatu. Osoby, które mają jakiekolwiek alergie, nietolerancje pokarmowe lub po prostu nie spożywają jakichś produktów, prosimy o zgłoszenie tego wraz ze zgłoszeniem uczestnictwa w warsztacie.

UWAGA!

Prowadzące warsztat zastrzegają sobie wyłączne prawo do kwalifikacji uczestników.